Dom Wancerzów gm. Mstów
Wancerzów gm. Mstów Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 22 Kwiecień, 2026 17:52
639 000 zł
5281 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:121 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:363 m2
- Rynek:Pierwotny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 639 000 zł / 5281 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wancerzów gm. Mstów, z szybkim dojazdem do Częstochowy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w otoczeniu natury, bez rezygnacji z wygód miasta.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
- Powierzchnia domu: 121,29 m
- Powierzchnia działki: 363 m
- Liczba pokoi: 5 (salon + 4 sypialnie)
- Garaż: w bryle budynku
- Rok budowy: 2024
- Stan deweloperski
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Parter:
- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze
- garaż w bryle budynku
Piętro:
- 4 ustawne pokoje (sypialnie / gabinet / pokoje dziecięce)
- łazienka z WC
- hol komunikacyjny
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Dom został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie. Duże przeszklenia w salonie zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza oraz bezpośredni kontakt z ogrodem, który daje szerokie możliwości aranżacyjne - od strefy relaksu po przestrzeń dla dzieci.
Stan deweloperski pozwala na wykończenie wnętrza zgodnie z własnym gustem i potrzebami, co daje pełną swobodę aranżacyjną.
LOKALIZACJA
- spokojna, zielona okolica sprzyjająca wypoczynkowi
- szybki i wygodny dojazd do Częstochowy
- w pobliżu tereny spacerowe i rowerowe
- bliskość obszarów Jury Krakowsko-Częstochowskiej
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
- nowoczesna bryła i funkcjonalny układ
- dom z 2024 roku
- garaż w bryle budynku
- duży ogród (363 m)
- kameralna zabudowa
Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego domu w spokojnej lokalizacji z szybkim dostępem do miasta.